Makijażowe wskazówki dla Panny Młodej

makijaż panny młodej
Wychodzisz za mąż? Jesteś świadkiem panny młodej? Znasz kogoś, kto wychodzi za mąż? Wykonujesz makijaż dla panny młodej? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi „tak” to powinnaś robić notatki, bo mam zamiar podzielić się najlepszymi wskazówkami na najbliższy sezon ślubny.

Jeśli jesteś panną młodą, czy zdawałaś sobie sprawę, że pora dnia, w której wychodzisz za mąż wpływa na to jak powinien być noszony makijaż. Tak, to prawda. Jeśli chcesz wyglądać optymalnie w tą wyjątkową okazję, zwróć uwagę na to, co mam zamiar przekazać.

Ranne panny młode

Jeśli wychodzisz za mąż rano, kiedy wiele jest naturalnego światła, zdjęcia będą miały tendencję do nieco niebieskawego zabarwienia. Dla rannej panny młodej więcej znaczy mniej. To najlepszy czas na wychodzenie za mąż dla „naturalnych dziewczyn”, nie najlepszy dla kogoś z mniej idealną skórą.

Matowy podkład mineralny jest zawsze dobrym wyborem w celach fotograficznych, lecz ranne panny młode mogą zdecydować się również na odrobinę połysku, gdyż poranne światło ma do zaoferowania przyjemną miękkość. Nie nakładaj zbyt wiele pudru i/lub korektora, które na zdjęciach mogą nie wypaść optymalnie. Celem rannej panny młodej jest wybór palety kolorów ciepłych, miękkich i subtelnych do wszystkich obszarów twarzy. Połącz wszystko dobrze i rozważ użycie sztucznych rzęs zamiast ciężkiego eyelinera.

Południowe panny młode.

W środku dnia, słońce znajduje się bezpośrednio nad głową, światło może być twarde i rzucać cienie. Jeśli twoja skóra nie jest optymalna, nie jest to również optymalny czas, aby wychodzić za mąż. Również, jeśli twoje oczy są głęboko osadzone, południowe światło może sprawić, że będą przypominać ciemne dziury, jeśli wybierzesz niewłaściwe kolory lub źle je połączysz.

Południowe panny młode nie powinny używać podkładów z połyskiem, mocno zalecane jest matowe wykończenie. Róż mineralny również powinien być matowy; kremowy odcień jest świetnym wyborem. Lecz jeśli twoja skóra jest tłusta wybierz róż, który jest matowy. Średni ton i akcent kolorów oczu powinny być matowe. Jeśli używasz eyelinera, poprowadź go jak najbliżej linii rzęs. Możesz również rozważyć użycie sztucznych rzęs, by podkreślić oczy nie martwiąc się, że eyeliner mógłby wyglądać zbyt ostro.

Popołudniowe panny młode.

To najlepszy czas na wychodzenie za mąż!. Słońce zaczyna zachodzić i rzuca piękne złote światło na wszystko, z czym się zetknie. W takim świetle fotografie wychodzą najlepiej. Popołudniowa panna młoda może zdecydować się na nieco bardziej aktorski styl makijażu. Możesz użyć więcej podkładu i korektora mineralnego, aby zamaskować defekty skóry nie martwiąc się, że będzie to źle wyglądać.

Gdy wieczór jest na horyzoncie, fotograf najprawdopodobniej użyje lampy błyskowej. Zastosuj wystarczająco dużo różu, aby twój nie wygląd na zdjęciach nie wydawał się zbyt „wyblakły”. Bronzer mineralny doda ciepłego, miękkiego blasku. Możesz nawet pomyśleć o próbie „podrzeźbienia” swoje twarzy.

Popołudniowe panny młode mogą używać bogatszych kolorów, które nie będą wyglądać zbyt intensywnie na zdjęciach. Róż i cień mineralny do oczu mogą mieć efekt połysku. Wybierz kolor matowy na ton średni i akcent dla oczu. Wystrzegaj się połysku wszystkich trzech kolorów, by oczy nie wydawały się zbyt świecące. W końcu możesz nałożyć więcej eyelinera i koniecznie sztuczne rzęsy by dodać sobie splendoru.

Wieczorne panny młode

Jeśli jesteś „królową dramatu” jest to czas dla ciebie! Z pewnością możesz pobawić się kolorem i kryciem. „Smoky eyes” będą świetnym wyborem – pamiętaj tylko, aby pozostawić neutralne wargi.

Kluczową sprawą dla wieczornych panien młodych jest dobre podkreślenie oczu, warg i policzków. Nie oznacza to jednak ciemnych kolorów. Możesz udramatyzować swój wygląd jaśniejszymi kolorami, bronzerem oraz konturując swoją twarz. Pamiętaj, wszystkie zdjęcia będą wykonywane z użyciem lampy błyskowej a więc będziesz chciała uniknąć „wyblakłego” i „płaskiego” wyglądu. Wybierz kolory oczu z połyskiem. Sztuczne rzęsy w przypadku wieczornych ślubów to „konieczność „. Jeśli posiadacz włosy z przedziału od jasno brązowych do całkiem blond, użyj cienia do brwi.

Makijażowe wskazówki ślubne.

– Druhny panien młodych nigdy nie powinny mieć więcej makijażu niż panny młode.

– Makijaż druhny nie musi pasować do makijażu panny młodej

– Zawsze wykonaj próbną fryzurę i makijaż.

– Przygotuj się w kolejności: Włosy, makijaż, na końcu strój.

– Jeśli nie lubisz sztucznych rzęs lub nie możesz ich używać, podkręć dobrze swoje naturalne rzęsy i pogrub je tuszem do rzęs

– Jeśli przed pocałunkiem państwo młodzi zwilżą swoje wargi językiem, szminka nie odbije się. (tak, to naprawdę działa.)

Jeśli zastosujesz się do powyższych rad, to twój wygląd tego dnia będzie perfekcyjny.