Kosmetyki Mineralne – Ecolore

kosmetyki mineralneEcolore – producent kosmetyków mineralnych, zadebiutował na Polskim rynku z początkiem listopada. W ofercie Ecolore znajdziemy kompleksową ofertę ekologicznych kosmetyków mineralnych do makijażu w tym: podkłady, pudry cienie do powiek, cienie do brwi, bronzery, eyelinery, róże czy korektory. Próbkę produktów można obejrzeć na stronie marki Ecolore.
Bogata gama kolorystyczna pozwoli wykonać makijaż na każdą okazję. Firma zapowiada również kolekcję pędzli do nakładania kosmetyków mineralnych.

Kosmetyki mineralne to więcej niż tylko aktualna moda.  W odróżnieniu od produktów tradycyjnych charakteryzują się brakiem syntetycznych składników, które mogą podrażniać skórę. Naturalnie występujące w przyrodzie minerały takie jak mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu, tlenki żelaza, fiolet manganowy lub ultramaryna są chemicznie obojętne dla skóry i posiadają właściwości kojące, a ich sypka konsystencja zapobiega blokowaniu porów. Niektóre ze składników są naturalnymi filtrami UV.
Dzięki swoim właściwościom makijaż mineralny można stosować tam gdzie wcześniej nie było to możliwe; po operacjach w przypadku uczuleń lub różnego rodzaju ostrych problemów skórnych. Jest przy tym lekki, trwały i prosty w nakładaniu za pomocą dedykowanych pędzli.

Kosmetyki mineralne firmy Ecolore są już w sprzedaży. Trzymamy kciuki!

kosmetyki mineralne